Termék részletek


Univerzális takarítógép mikroszálas porzsák

Univerzális takarítógép mikroszálas porzsák

Termék ára
3 390 Ft
Termék kosárba helyezése
csomag Kosárba Kosárba
Egységár
1 130 Ft/db
Cikkszám
IZ-UNI30S__5901571020747
Funkciók
Raktárkészlet
VAN
Rövid leírás a termékről
Mikroszálas porzsák
3 db./ csomag
Méretek:
Zsák hosszúság: 650 mm
Zsák szélesség: 450 mm
Magasság: 101 mm
Szélesség: 130 mm
Ha ez a termék nincs raktáron, egy héten belül beszerezzük!
A termék tulajdonságai
AEG Gr.30
AEG Vampyr Multi300, Vampyr Multi300.30
AEG Vampyr MultiPro 3in1
ALFATEC Aquadry, Bidone
AQUA VAC/SHOP VAC 615, 616-01/10, 620-15/18, 630-01/31, 650-11/15/17, 670-32
AQUA VAC/SHOP VAC 700-21/31/61, 740-07/21/31, 741-30/35, 742-38, 810-31, 820-31
AQUA VAC/SHOP VAC 850-21/31, 870-21, 950-53/55, AZ90517/519, AZ90532/535, Trionic
AQUA VAC/SHOP VAC AquaFam 620, 630, 1000, 3000, AZ90159/91532, Boxter30S
AQUA VAC/SHOP VAC Excell24S/30S Synchro, Excell30P, Exxtra300/302, Gusty30, Hobby33/36
AQUA VAC/SHOP VAC Industrial30/3000/3100, Inox30, KinMaster 3000, Max18/20/30, Monte Carlo
AQUA VAC/SHOP VAC MultiSystem 3000, NT200/300, Plus3000/2, Sherpa
AQUA VAC/SHOP VAC NTP30 Professional, NTS30 Inox Professional, NTS30 Synchro Professional
AQUA VAC/SHOP VAC PRO300, 310, 330, 340, 350, 360, 370
AQUA VAC/SHOP VAC Super 30, 760
AQUA VAC/SHOP VAC Synchro 30/A/XS, 40/A, AZ9171875, 30L-45120272
CALOR DuoEau Et Poussiere, 4580, 4611, 4616, 4626, 4646, 4650, 4656, 4696
DE'LONGHI M31, WD30-12, MultiVac
EINHELL BTVC1250/1/2/S/SA/Z, 1500SA, Duo30, Inox 30A, NTS1600, RTVC1525SA, 1600E, 1630SA, 23.511.70
FAM Aqua Fam 620/630/1000/3000
FLEX 340.758
FLEX S47
GISOWATT Arni, ASS20/35, Jet, Industrial, 30X, 50X
GISOWATT Elle, Niagara, Phenix, Phenix II, Professional35P, 50X, Vally
HOOVER SX2550, SX 3066 Wet&Dry
HYUNDAI VC5750
KÄRCHER 2001
KÄRCHER 2801
KÄRCHER 6.904-014.0
KÄRCHER 6.904-051
KÄRCHER 6.904-058.0
KÄRCHER 6.904-061.0
KÄRCHER 6.904-119.0
KÄRCHER 6.904-123.0
KÄRCHER 6.904-208.0
KÄRCHER 6.904-263.0 (29l)
KÄRCHER 6.904-285.0
KÄRCHER 6.904-290.0
KÄRCHER 6.906-102.0
KÄRCHER 6.906-106.0
KÄRCHER A2500...2599
KÄRCHER A2600...2699
KÄRCHER A2800...2899
KÄRCHER A2900...2999
KÄRCHER K2801
KÄRCHER NT200, NT301, NT361
KÄRCHER NT27/1
KÄRCHER NT35/1, NT40/1, NT45/1, NT48/1, NT55/1
KÄRCHER NT65/2 Eco/Eco Me/Eco Tc
KÄRCHER WD4.000...WD4.999
KÄRCHER WD5.000...WD5.999
KISTOOL 1515N
KRESS NTSEA1100, NTXEA1200
LIV AquaDart 30, Bidon (30L), Extra30, Extra2000, Extra3000
LIV Jazz, Jazz Inox, Jazz Extra30 (30L)
LIV PowerVac 3200
LIV Rio, Rio Inox
MOULINEX Systeme 20(Q89), 30(Q90)
NILFISK 30-01, 30-01PC, 30-11PC, 30-21PC, 30-21XC Alto Attix
NILFISK VHW321 MCZ22, 4041200390
PARKSIDE (LIDL) PNTS23E, PNTS30/4/5E/6S/7E/8E/9E, PNTS35/5, PNTS38, PNTS1500
PHILIPS HR6651, HR6655, HR6661, HR6665, Amazone, Super, HR6675 Trivac
ROWENTA NT29L Allround/MultiCraft, BP61 Enduro, RD206, RD400, RD406
ROWENTA RU30...RU46, RU300...RU399, RU406...RU425, RU451/461/520S/521/804, RU4022/4053, ZR80, ZR804
SIEMENS VM20000...VM20999
SOTECO 315, Dacota103/303, Hippo, Hospital, JetLine NT127, Nevada215/503R, Rambo, Rio, Vegas
STARMIX GS AR1230, GSA 1030PP, HS AR1632 EWS
STIHL SE122, 122E
WAP SQ550-11, SQ550-21
WILFA CombiVac, MultiVac
Webáruház készítés